Můj příběh

Jmenuji se Milena Kostíková,

Jsem vystudovaná operátorka oděvní výroby.
 Ráda Vám předám své zkušenosti střihačky, modelářky a konstruktérky.   Ukážu Vám krok za krokem, jak si ušít dobře padnoucí model. 

 

Pomůžu Vám zorientovat se ve světě střihů díky vlastní, jednoduché metodě SMART CUT. Vysvětlím krok za krokem,  jak si upravit model podle Vašich rozměrů. Naučím Vás základní dovednosti...

Praxe

Své zkušenosti jsem nasbírala za téměř dvacet let v OP Profashion. Kdo by si nepamatoval největší oděvní podnik v republice. Tato oděvní firma se zabývala výrobou dámského i pánského oblečení a vyráběla i sériové unikátní střihy...Měla jsem to štěstí vyzkoušet si různé pozice od střihárny, přes modelárnu, až po konstrukci střihů.

Ale to už je historie a já učím vlastní jednoduchou metodu kreslení střihů, převzatou od čtyř generací krejčířů v rodině. Pokrok jde však dopředu, a tak se neustále vzdělávám v této oblasti a mimo jiné Vám poradím, jak na to, aby střih lichotil Vaší postavě.

 

Poslání

Vždycky jsem chtěla učit...Dokonce vlastním titul "Mistr odborného výcviku".  Proto jsem se rozhodla pro svobodu a cestu za svým posláním

Tím je inspirovatpředávat informace v online škole střihu, která podporuje ženy v soběstačnosti a dovednostech našich předků.

Kontaktujte mě

Zadáním e-mailové adresy a kliknutím na tlačítko "Kontaktovat" souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace o novinkách. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.